KAZAN

Kazanko je cca 7 ročný ovčiak, ktorý celý život žil na reťazi. Čo sa spočiatku preukázalo aj na jeho správaní. Pravdepodobne nepoznal moc kontakt s cudzím človekom, nedovolil si na seba len tak siahnúť, upozorňoval na to, že sa mu to nepáči zavrčaním alebo zahnaním po ruke.
Tak sa Kazanko pekne učil na nasadenie náhubku, vyberanie z koterca, venčenie a zatváranie späť do koterca. Boli to preňho všetko nové veci, ktoré v ňom vyvolávali stres a paniku.
No postupom času môžeme povedať, že Kazankova povaha sa veľmi mení k dobrému, keď sa s človekom oťuká , tak je ako malé rozjašené šteniatko :) neskutočne rád aportuje, naháňanie loptičiek – oooobrovská záľuba ;) no ešte lepšie je, keď sa dostane na prechádzku :) Prechádzku, kde sa môže poriadne vybehať, pretože riadne srší aktivitou, energiou, rád behá, skáče... určite mu hľadáme aktívnejšiu rodinku, ktorá by ho brávala na dlhšie prechádzky, pretože to je to, čo on miluje , nechce byť už na žiadnej reťazi alebo len sedieť niekde na dvore a slúžiť ako zvonček. Kazanko si zaslúži aktívny život, milujúcich ľudí, ktorí už majú skúsenosti so psíkom a pochopia jeho potreby, budú sa k nemu správať s láskavým prístupom a nechajú mu čas, čas na to , aby si on zvykol na svojho dvojnohého parťáka. Zatiaľ to nie je psík, ku ktorému si môžete dovoliť všetko, hladkať ho, kde sa vám zachce, manipulovať s ním, ako sa vám zachce, ale postupne si navyká na dotyky a už si dokonca sám chodí naradostene pre pohladenie :) Je to také neposedné šidlo, perfektne ovláda povely sadni a ľahni ... napriek tomu, že bol na reťazi, vidno, že sa mu niekto ako-tak venoval.
S inými psíkmi moc nevychádza, preto mu hľadáme domov ako jedináčikovi. Ak by mal niekto o Kazanka vážny záujem treba, aby ho pred adopciou párkrát vyvenčil a spoznal sa s ním.
Bude očkovaný, čipovaný, kastrovaný.
Ak vás tento fešák zaujal neváhajte volať na číslo 0911 290 983
Nachádza sa v útulku v Považskom Podhradí


Chceš ma?
0911 290 983
hafkacipb@gmail.com