ÁRNY

Stane sa zázrak a tento dobrák nájde svoju rodinku !!!
Arny, je statný, krásny nemecký ovčiak s PP. Image mu trochu kazí padnuté ucho, asi následkom úrazu , nie je uchovnený, ale stále je to krásny kus psa. Donedávna žil pekný život so svojimi ľuďmi, ale osud niekedy zamieša ľudské aj zvieracie príbehy.
Arnyho si kúpil starší manželský pár. Všetko bolo tak ako to má byť, pes s PP, dostal základný výcvik, býval s nimi v byte, chodili spolu na záhradku... takto to išlo roky a vyzeralo to ako taká ľudsko-psia idyla. Lenže pred dvoma rokmi pani zomrela. A pán sa opustil.
Arnyho ľúbil, to áno, veď bol preňho aj pamiatkou na manželku. Ale mal vlastné zdravotné problémy, pre ktoré sa oňho nezvládal starať, aj keď si to sebecky odmietal pripustiť.
Arny často nebol venčený aj niekoľko dní, potrebu bol napriek tomu, že má hygienické návyky nútený robiť doma, mal obmezdený prístup k vode, aby toľko necikal...
Trpel pes, trpel pán, ale nechcel si to priznať. Nedávno ale konečne uznal, že to nezvláda a pre Arnyho bude lepšie, keď sa ho vzdá.
A Árny dostal šancu na nový život
Prišiel obézny, smutný ovčiak v strednom veku. Prvé dni sa nevedel dopiť vody. Teraz si užíva, že môže behať za loptou, ako správny ovčiak miluje aportovať, aj keď kvôli nadváhe to zatiaľ dlho nevydrží. Napriek tomu, že bol zvyknutý žiť v byte, teší sa do svojho koterca. Nikdy si v ňom nenašpiní, hygienické návyky má stále stopercentné. K ľuďom je dobráčisko, za loptu a jedlo pre vás urobí všetko. S inými psami jeho veľkosti vychádza dobre, pri menších za seba neručí.
Je to proste hotový, vyzretý pán pes so základnou poslušnosťou, ktorému začína nový život a my dúfame, že útulok v ňom bude len krátkodobou prestupnou zastávkou.
Nachádza sa pri Púchove
Kontakt : 0918 450 323 ,0911 290 983


Chceš ma?
0911 290 983
hafkacipb@gmail.com